Фітнес-заняття

Класи аеробного формату

Basic Step

Basic Step

Урок, під час якого відбувається вивчення базових кроків степ-аеробіки. Рекомендовано для новачків (B).
Step

Step

Клас із більш ускладненою хореографією. Рекомендовано для середнього рівня підготовки (J).
Aerostep

Aerostep

Високоінтенсивний урок з використанням елементів Step Professional. Рекомендовано для підготовлених (C).
Tabata

Tabata

Тabata – це високоінтенсивний артеріальний тренінг, ціль якого виповнити максимальну кількість повторів за мінімальний час, а друга - глибоке розтягнення м'язів тіла. Рекомендовано для підготовлених (J, C).

Класи силового формату

Fitball/Medball

Fitball/Medball

Заняття на якому пропрацьовуються всі групи м'язів з використанням великого м'яча.
POWER STEP

POWER STEP

Силове тренування направлене на пропрацювання всіх грум м’язів з використанням step-платформ. Рекомендовано для підготовлених (J, C).
ABT

ABT

Під час заняття глибоко опрацьовуються м'язи стегон, сідниць та пресу. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки (B, J, C).
TBW

TBW

Високоінтенсивне та високофункціональне тренування з використанням різноманітного інвентарю. Рекомендовано для підготовлених (J, C).
Easyfun

Easyfun

Інтенсивне силове тренування на опрацювання м’язів всього тіла з використанням різного обладнання, розроблений тренерами фітнес-центру EGO Club. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки (B, J, C).
UPPER BODY+STRETCH

UPPER BODY+STRETCH

Комбіноване тренування, де перша частина - тренування на якому підвищена увага приділяється пропрацюванню м’язів пресу та верхнього плечового поясу, а друга частина – глибоке розтягнення м'язів тіла. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки (B, J, C).

Класи змішаного формату

Strong Body

Strong Body

Клас, спрямований на тренування великих груп м'язів з можливістю використання різного обладнання.
ABT+STRETCH

ABT+STRETCH

Комбіноване тренування, де перша частина інтенсивне силове навантаження м'язів стегон, сідниць та пресу; а друга частина – глибоке розтягнення м'язів тіла. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки (B, J, C).
Functional

Functional

Унікальне комплексне тренування, яке розвиває силу, витривалість та почуття балансу. Вправи виконуються у різних площинах і задіюють більшість груп м'язів. Рекомендовано для підготовлених (С).
TRX

TRX

Функціональний тренінг з використанням спеціальних петель. Спрямований на пропрацювання всіх груп м’язів. За допомогою ваги власного тіла. Рекомендовано для підготовлених (C).
Cardio intensive

Cardio intensive

Cardio intensive – високо інтенсивне кардіо тренування з використанням різного інвентарю. Рекомендовано для підготовлених (J, C).
TAE-BO

TAE-BO

Високоінтенсивне тренування з використанням елементів бойових мистецтв. Рекомендовано для середнього рівня та підготовлених (J, C).

Mind&Body

Yoga

Yoga

Гімнастика, в основі якої давньоіндійські традиції, адаптовані під сучасний ритм життя та можливості відвідувача. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки (B, J, C).
Wellness

Wellness

Система, яка поєднує східні та західні оздоровчі практики. Заняття проходить у статико-динамічному режимі і задіює м'язи-стабілізатори, що позитивно впливає на стан хребта. Клас рекомендований для всіх рівнів підготовки (B, J, C).
Stretching

Stretching

Kлас, напрямлений на глибоке розтягнення м’язів тіла. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки (B, J, C).
Body balance

Body balance

Програма створена на основі йоги, пілатесу, для удосконалення вашого тіла, укріплення м’язів, розвиток гнучкості, знаходження балансу, центру тіла. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки (B, J, C).
POLE STRETCH

POLE STRETCH

Дозволяє покращити гнучкість тіла, еластичність м’язів, рухливість суглобів, дуже корисний для хребетного стовпа та роботи системи кровообігу.

Танцювальні класи

POLE EXOTIC

POLE EXOTIC

Exotic - комбінація хореографії та трюків на пілоні. Особливість є «перетікання» із одного елемента в інший. Акцент на партерній роботі. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки (B, J, C).
POLE DANCE BASIC

POLE DANCE BASIC

Танець на пілоні - клас спрямований на вивчення базових рухів та трюків на пілоні. Рекомендовано для початківців (B).
POLE DANCE

POLE DANCE

Танець на пілоні - клас що поєднує в собі елементи танцю та акробатики. Рекомендовано для середнього рівня та підготовлених (J, C).
EXOTIC FLOW

EXOTIC FLOW

Комбінація хореографії та трюків на пілоні. Особливість є «перетікання» із одного елемента в інший. Акцент на партерній роботі. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки (B, J, C).
LATINA HOT

LATINA HOT

Запальний енергійний танцювальний клас з елементами латиноамериканських танців.

Дитячі фітнес-класи

BABY (3-6)

BABY (3-6)

Напрямки занять 3-6 років
Дитячий фітнес

Дитячий фітнес

Напрямки занять 6-14 років
POLE KIDS

POLE KIDS

Гімнастика та хореографія на пілоні для дітей віком від 6 до 14 років.