Інформація

Рівняни відгуляли Бульба-фест

Рівняни відгуляли Бульба-фест

У Рівному цими вихідними відбувся фестиваль-ярмарок “Бульба-фест”. Захід пройшов вже втретє і цьогоріч в рамках реалізації проекту “Громадський бюджет Рівного”. Впродовж 18 та 19 серпня територія перед стадіоном “Авангард” перетворилася на справжнє фестивальне містечко
Детальніше
27 WPA World Powerlifting Champioship

27 WPA World Powerlifting Champioship

Спортсмени котрі тренуються в E.G.O.Club - Олександр Лісовський, Віктор Блакитний та Володимир Ратушний прийняли участь у двадцять сьомому Чемпіонаті світу з пауерліфтингу 30.11-02.12.2017р., який проводився в Польщі, місто Седльце (Siedlce).
Детальніше
Йога

Йога

Йога - (від санскр. योग — «підкорення», «запрягання», спорідненого з прасл. *igo) — психопрактика зміни свідомості, сукупність різноманітних індійських духовних і фізичних методів, що розробляються в різних напрямах індуїзму та буддизму з метою керування психікою та психофізіологією індивіда задля досягнення піднесеного психічного й духовного стану.
Детальніше
Що їсти після тренування для швидкого схуднення?

Що їсти після тренування для швидкого схуднення?

Багато людей, починаючи заняття в тренажерному залі, вважають, що цього достатньо, щоб позбутися від зайвих кілограмів. Це не зовсім так. Безсумнівно, тренування допомагають спалювати калорії, опрацювати проблемні зони і приводять тіло в тонус. Але при додаткових навантаженнях і підвищеній витраті енергії зростає апетит. І через деякий час ви помічаєте, що ваші об’єми та вага зовсім не зменшуються, а скоріше, навпаки, стрімко ростуть.
Детальніше