Фітнес дозволяє запобігти таким поширеним захворюванням як плоскостопість і порушення постави, вирішити проблеми з опорно-руховим апаратом, укріпити серцево-судинну систему. Дитина знайомиться з можливостями свого тіла, вчиться отримувати задоволення та впевненість від рухів та фізичних вправ. Вчиться танцювати, відчувати ритм та музику, спілкуватися.

Заняття проводяться в ігровій формі – весело та емоційно, з використанням сучасного спортивного обладнання.

Вікові групи:

 • 3-6 років - baby
 • 6-11 років - kids
 • 11-14 років - junior

Поділ дітей за віком на групи Baby, Kids та Junior дозволяє розвивати природні здібності дітей, враховуючи їх фізичний та психічний розвиток. У тренувальний процес усіх вікових груп включені програми для закріплення навичок правильної постави та профілактики плоскостопості. Діти навчаються виражати свою індивідуальність у рухах, вивчають ази класичної та сучасної хореографії, розвивають координацію тіла і почуття балансу.

Подаруй здоров’я і радість своїй дитині!
 • Baby - 3-6 років

  Baby - 3-6 років

  Рухливі розвиваючі ігри з дітьми. Заняття для малюків проводяться в ігровій формі. Граючи, дітки пізнають світ фітнесу та спорту, розвивають спритність, гнучкість, силу, покращують дрібну моторику рук. Особлива увага приділяється м’язам спини та ніг (профілактика сколіозу та плоскостопості, розвиток правильної постави). Веселі естафети, спортивні ігри розвинуть швидкість реакції, спритність, силу та координацію.

 • Kids - 6-11 років

  Kids - 6-11 років

  Дитячий фітнес з елементами хореографії, гімнастики та розтяжки. Використання додаткового інвентарю допоможе дитині розвинути координацію, зміцнити м'язевий корсет, покращити поставу. Діти виражають свою індивідуальність у рухах, вивчаючи ази сучасної хореографії. Можливість весело провести час та познайомитися з новими друзями.

 • Junior - 11-14 років

  Junior - 11-14 років

  Тренування для підлітків з використанням початкових програм дорослого фітнесу, базових вправ йоги, пілатесу, степ-аеробіки. Силове навантаження на всі групи м'язів розроблене з урахуванням вікових особливостей.

Переваги занять в E.G.O. club

Активне довголіття
Фізична активність
Чудово проведений час з друзями, близькими
Коригування ваги
Позитивні емоції, чудовий настрій
Заряд енергії
Струнке підтягнуте тіло
100% результат