Фітне-центр E.G.O.Club вперше приніс у наше місто концепцію фітнесу і клубну організацію в цілому. І вже 7 років продовжує  розвиватися та удосконалюватися стаючи все цікавіше і професійніше.  Наш клуб орієнтований на тих, хто не лише дбає про своє здоров’я, а й час та оточення. У фітнес-центрі високий рівень корпоративної культури та обслуговування. Кожен наш тренер – професіонал своєї справи, зробить все аби ви не лише досягли поставлених  короткострокових цілей, а й зробили спорт своїм способом життя. Також наші тренери допоможуть вам скорегувати раціон харчування, зроблять його більш збалансованим. позбавляючи вас від лишніх турбот, аби ви могли сконцентруватися та отримувати задоволення від кожного тренування.

Фітнес-центр E.G.O.Club має просторий тренажерний зал та два зали для аеробіки, а  також зону пауерліфтингу та зал для заняття з Pole Dance.

Також пропонуємо заняття з фітнесу для дітей, які розроблені з урахуванням всіх особливостей дитячого віку. Так як спорт дуже важливий для гармонійного розвитку дітини, важливо привити любов  до нього якомога раніше.

Кожен місяць ми готуємо для вас унікальні пропозиції, які дозволяють займатися в клубі за самими приємними цінами. Також діють розстрочки на клубні карти.

У стінах E.G.O.Club вирує насичене клубне життя. Можливість особистого піару, клубні поїздки та фітнес-тури, яскраві вечірки та спортивні змагання і ще багато іншого.

Також для вашої зручності ми передбачили:

- оренду шафок, користування сейфом на період тренування;

- сауна -розміщена прямо у роздягальнях;

- фітнес бар в якому можна відпочита та відновити сили.

Ми працюємо для Вас, щоб приносити Вам радість, гарний настрій і відмінне самопочуття. Ви будете задоволені собою і отриманими результатами розом із фітнес-центром E.G.O.Club.

Наша команда

Аврамчук Андрій

Аврамчук Андрій

тренер тренажерного залу
пропонує велику кількість програм, які допомагають вирішити цілий комплекс завдань з активізації обміну речовин, зниження ваги, тренування витривалості, підвищення тонусу м’язів
Артюхович Антоніна

Артюхович Антоніна

тренер тренажерного залу
Освіта : Національний фармацевтичний університет Навчається : Націольний університет водного господарства та природокористування Спеціальність : фізична реабілітація Сертифікований персональний тренер тренажерного залу. Кращий спортсмен Рівненщини з бразильського джиу-джитсу 2015. Чемпіон України з Бразильського джиу -джитсу 2015.
Блакитний Віктор

Блакитний Віктор

тренер тренажерного залу
Персональний тренер, Майстер Спорту Міжнародного Класу, абсолютний Чемпіон України, багаторазовий Чемпіон Європи, Чемпіон Світу за версією Федерації WPAU. Учасник Богатирських ігор Чемпіонату України 2013 року.
Росквас Тетяна

Росквас Тетяна

головний інструктор групових занять
Улановський Михайло

Улановський Михайло

інструктор групових занять

Фітнес-центр «E.G.O. Club» — це правильний клуб для реалізації Ваших планів по покращенню і укріпленню здоров'я, створенню красивої та стрункої фігури і стовідсотково хорошого настрою.

Наш фітнес-центр реалізує програми спортивної підготовки за багаточисленними напрямками, а також релакс-програми, залучаючи до цього команду професійних тренерів, масажистів та спеціалістів інших областей. Завдяки сучасному технічному оснащенню, унікальному дизайну і професійному наданню послуг у клубі створена приємна, дружня, спортивна та творча атмосфера, направлена на досягнення максимального успіху на шляху до здоров'я, спорту, краси та відпочинку.

Ми пропонуємо

Тренажерний зал

Тренажерний зал

Серцем нашого клубу є просторий тренажерний зал з авторським дизайном, в якому Ви зможете вибрати силове тренування на будь-який смак.
Фітнес-класи

Фітнес-класи

Фітнес-центр «E.G.O. Club» пропонує велику кількість програм, які допомагають вирішити цілий комплекс завдань по активізації обміну речовин, зниженню ваги, тренуванні витривалості, підвищенні тонусу м’язів.
Дитячий-фітнес

Дитячий-фітнес

Дитячий фітнес – це комплекс фізичних вправ, направлених на підтримку і зміцнення здоров’я дитини, включає в себе елементи гімнастики, аеробіки, хореографії, гармонійно розвиває координацію, гнучкість, витривалість, спритність, відчуття ритму.
Для вагітних

Для вагітних

Вагітність - дуже важливий і цікавий період у житті кожної жінки. Тому його потрібно провести позитивно та корисно для власного здоров’я та здоров’я Вашого малюка.
Масаж

Масаж

Кожен масаж - це джерело енергії, що наближує Ваші думки і тіло до гармонії і досконалості.
Сауна

Сауна

Лікування сауною має косметологічний ефект і допомагає зцілитися або контролювати такі захворювання як запалення сальних залоз і артрит.
Фітнес-бар

Фітнес-бар

В нашому клубі для Вас відкритий фітнес-бар, в якому
Персональний тренер тренажерного залу

Персональний тренер тренажерного залу

Персональний тренер тренажерного залу
Персональний тренер фітнес занять

Персональний тренер фітнес занять

Фітнес-коуч грамотно підбере програму для вас будь-якого рівня підготовки
Складання індивідуальної програми тренувань

Складання індивідуальної програми тренувань

Складання програми тренувань дозволяє врахувати індивідуальні особливості атлета

Написати нам