Допомога

Обов’язковою умовою відвідування тренажерного залу є – змінне взуття. Це має бути зручне спортивне взуття, яке фіксує ногу – кросівки. Спортивний одяг же може бути різноманітним і відповідати Вашим побажанням і режимам тренувань. Важливими деталями, які зроблять Ваші заняття комфортнішими є персональний рушник та власна пляшечка для води. Також в клубну карту входить відвідування сауни, тож якщо Ви хочете скористатися даною можливістю важливо мати всі засоби особистої гігієни для сауни.

Обов’язковою умовою відвідування групових занять є – змінне взуття. Для тренувань в RED ZONE та GOLD ZONE потрібне зручне спортивне взуття, яке фіксує ногу – кросівки. На заняттях в GREEN ZONE займаються босоніж або в шкарпетках, чешках. Змінний одяг повинен бути зручним та не обмежувати рухи тіла. Важливими деталями, які зроблять Ваші заняття комфортнішими є персональний рушник та власна пляшечка для води. Також в клубну карту входить відвідування сауни, тож якщо Ви хочете скористатися даною можливістю важливо мати всі засоби особистої гігієни для сауни.

Прийшовши в тренажерний зал вперше зверніться до чергового тренера, який присутній в залі підчас його роботи. Черговий тренер ознайомить Вас з правилами поведінки та технікою безпеки в тренажерному залі та проведе первинний інструктаж, підчас якого розповість основи роботи в тренажерному залі, правила користування кардіо та силовими тренажерами. Продемонструє комплекс вправ для початківців. Відповість на Ваші запитання щодо тренувального процесу.

Вибір групового заняття залежить в першу чергу від мети яка привела Вас в фітнес-центр і типу Вашого темпераменту. В RED ZONE відбуваються активні заняття або ж силові види фітнесу, тому важливо звертати увагу на вид заняття і для якого рівня підготовки підходить дане тренування. Рекомендуємо починати заняття з рівня В (beginner) – початковий рівень підготовки. В GREEN ZONE проходять тренування, типу Mind & Body (розумне тіло) які здебільшого підходять для всіх рівнів підготовки. Обираючи заняття в GOLD ZONE почніть з занять для початківців, а якщо рівень Вашої підготовки вищий - тренери допоможуть підібрати заняття згідно Вашого рівня.

В клубну карту входять послуги тренажерного залу, залу пауерліфтингу, відвідування групових занять та сауни. Все це без обмежень кількості відвідувань і часу перебування (згідно типу клубної карти). Також безкоштовно можете користуватися сейфом для зберігання цінних речей та безкоштовна питна вода в залі.

Дане запитання є дуже індивідуальним і залежить не тільки від Ваших цілей і бажань, а ще й від шляхів, якими Ви йдете до цілі. Фізична форма залежить не тільки від тренувань в залі чи відвідування групових занять а й від правильного збалансованого харчування і режиму відновлення після тренувань. Тобто якщо Ви збалансуєте режими харчування, тренування і відпочинку перші результати можна побачити достатньо швидко. Важливу роль в досягнені результатів відіграє персональний тренер. Який допоможе кваліфіковано підібрати комплекс вправ та дати рекомендації з харчування, що суттєво захистить вас від помилок в складанні раціону і заощадить ваш час.