Завітайте до нашого тренажерного залу

ПРОСТОРИЙ, З АВТОРСЬКИМ ДИЗАЙНОМ

Серцем нашого клубу є просторий тренажерний зал з авторським дизайном, в якому ви зможете обрати силове тренування на будь-який смак.

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Зал оснащений професійним обладнанням, яке розташоване безпечно, комфортно та максимально функціонально.

ВИРІШЕННЯ РІЗНИХ ЗАДАЧ

Заняття в тренажерному залі дозволяють вирішити різні задачі, такі як нарощування м’язів і корекція рельєфу, нормалізація ваги, попередження захворювань опорно-рухового апарату, укріплення сухожиль і зв'язок, виправлення осанки, покращення самопочуття та зняття стресу.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Досвідчені тренери, враховуючи індивідуальні особливості організму та у відповідності з вашими цілями і побажаннями, розроблять вашу індивідуальну тренувальну програму і програму харчування.

 • Зал пауерліфтингу

  Зал пауерліфтингу

  Спеціально оснащений зал для занять пауерліфтингом призначений для підготовки спортсменів до змагань з триборства та має все необхідне обладнання включаючи помост для роботи з снарядами великої ваги.

 • Блочні тренажери

  Блочні тренажери

  Більше 40 різноманітних тренажерів – опрацьовується кожна мязова група окремо. Зручне розташування сприяє вашому комфорту та безпеці тренувань.

 • Зона вільної ваги

  Зона вільної ваги

  Повна лінійка тренажерів та аксесуарів (штанги, гантелі, диски, грифи, гирі) – завжди є ваша вага. Під зону вільної ваги відведено багато вільного простору. У залах багато дзеркал на стінах. Щоб ви могли бачити та коригувати свої рухи, а спеціальне покриття підлоги забезпечує стійкість спортсмену.

 • Кардіозона

  Кардіозона

  Налічує 17 тренажерів – бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, степпер. Індивідуальна система вентиляції та кондиціонування – у залах завжди свіжо та немає зайвих запахів.

Переваги занять в E.G.O. club

Активне довголіття
Фізична активність
Чудово проведений час з друзями, близькими
Коригування ваги
Позитивні емоції, чудовий настрій
Заряд енергії
Струнке підтягнуте тіло
100% результат