Новорічні та Різдвяні свята люблять усі.

Новорічні та Різдвяні свята люблять усі.
Та настає час коли, після тривалого періоду повної свободи й безвідповідальності важливо вчасно повернутися до звичайного режиму сну та харчування, увійти в робочу колію, а іноді й скинути пару зайвих кілограмів.

 
Не варто «гризти» себе за посиденьки до пізньої ночі, за вжитий алкоголь та смачну їжу. Краще налаштуйтеся на позитив, дайте собі трохи часу на відновлення й порадуйте себе смачним вітамінним смузі або іншими корисними смаколиками. Заповніть свій холодильник приємними організму продуктами: овочами, фруктами, йогуртами.
Спожиті калорії найкраще компенсувати фізичними навантаженнями. Та не треба одразу ж працювати «до сьомого поту». Більше рухайтеся, гуляйте і дихайте свіжим морозним повітрям, ходіть пішки. Поступово відновлюйте звичні заняття - зарядка, тренування, відвідування басейну та спортзалу. Розпочніть прямо сьогодні та не чекайте на миттєві результати, адже поспішивши з великими навантаженнями, можна травмуватися. Та й результату від різких стрибків від столу до спортзали ви не отримаєте. Краще за все поступово відновлювати тренування й потроху додавати навантаження. 
Пийте побільше води: в ідеалі 2 л на добу. Замість кави розпочніть ранок зі склянки води без газу, а вода перед прийомом їжі дозволить знизити кількість з’їденого.
Звикнувши довго спати вранці і пізно лягати, організм протестуватиме проти робочого режиму - допоможіть йому адаптуватися до нових умов. Правильний сон та режим дня не лише дарує гарне самопочуття, але й допомагає у боротьбі з зайвою вагою. Тож найкращий та найдієвіший спосіб повернутися до звичного режиму — почати одночасно налаштовувати режим сну та харчування.
Не секрет, що ваша працездатність після свят значно знизилася. Тому варто включатися в роботу поступово - перший день присвятіть складанню планів, розбору робочого столу, сортуванні документів. Не завантажуйте себе роботою, бо надмірні навантаження, до яких організм не готовий, можуть привести до стресу.
Свіже повітря, рухова активність та сонечко, якщо воно світить, допоможуть вам відпочити та повернутися до життя.
Головне – бажання!!!☝️