Фітнес для вагітних

Вагітність - дуже важливий і цікавий період у житті кожної жінки. Тому його потрібно провести позитивно та корисно для власного здоров’я та здоров’я Вашого малюка.

Регулярні і правильно підібрані заняття фітнесом допоможуть майбутній мамі підтримати чудову фізичну форму та підготувати тіло до пологів. Спеціальний комплекс дихальних вправ, вправ на розслаблення та розтяжку м’язів, які позбавлять від болю у попереку, знімуть деяке навантаження на хребет, усунуть набряки, запори і покращать кровообіг, а також вправи на пропрацювання м'язів живота і тазового дна. Все це сприяє гармонійному протіканню вагітності, підвищує фізичні можливості жіночого організму, поліпшує діяльність серцево-судинної, дихальної та нервової систем, позитивно впливає на обмін речовин.

Займаючись фітнесом під час вагітності, ви будете завжди у хорошому настрої, а систематичне виконання вправ дасть змогу добре зміцнити м’язи, які беруть участь у пологах. Відомо, якщо жінка займалася дев’ять місяців фітнесом, її пологи проходять у кілька разів легше і простіше. У майбутньої мами буде натреноване серце, легені, і вся м’язова система. Все це допоможе і під час переймів, і безпосередньо під час пологів. А ще помірні фізичні навантаження допоможуть організму накопичити до пологів такий гормон, як ендорфін, який згодом діє як натуральний знеболюючий засіб.

Дані заняття рекомендується розпочинати від 16-го тижня вагітності. Перед початком занять потрібно обов’язково отримати рекомендації лікаря, який спостерігає і веде вагітність. Потрібно бути впевненою в тому, що не існує у вашому випадку ніяких протипоказань для занять. Дані рекомендації підкріплюються довідкою.

Групові заняття для вагітних відбуваються для групи від 3х жінок, при відсутності набраної групи пропонуємо Вам індивідуальне заняття з тренером.

Переваги занять в E.G.O. club

Активне довголіття
Фізична активність
Чудово проведений час з друзями, близькими
Коригування ваги
Позитивні емоції, чудовий настрій
Заряд енергії
Струнке підтягнуте тіло
100% результат