Відкритий Чемпіонат WPA - WPUA України із пауерліфтингу жиму штанги лежачи, станової тяги, push&pull, багатоповторного жиму, strict curl 2019

Завершилися змагання Відкритого Чемпіонату WPA - WPUA України із пауерліфтингу жиму штанги лежачи, станової тяги, push&pull, багатоповторного жиму, strict curl 2019

Тренери та клієнти EGO Club і цього разу показали кращі результати. Зусилля спортсменів, які були прикладені, виправдали всі сподівання

Цимбалюк Юлія здобула 1-ше місце у вправі багатоповторний жим, вага штанги 25 кг, 17 разів

Оніщук Валерій - 1-ше місце у вправі підйом на біцепс категорія Open I Submasters 33-39, вага штанги 70 кг

Блакитний Віктор здобув 1-ше місце у вправі жим штанги лежачи, вагова категорія до 82,5 кг, вікова категорія Open I Submasters 33-39, результат 175 кг Та 1-ше місце у вправі багатоповторний жим 125*13 і 150*6

Яремчук Сергій  посів 1-ше місце у вправі жим штанги лежачи, покорилася вага у 220 кг Та 1-ше місце у вправі підйом на біцепс з вагою 90 кг І абсолютна першість 2-ге місце

Сапронов Михайло здобув 1-ше місце у вправі зі станової тяги та жиму штанги лежачи, вікова категорія 13-15 років, вагова - до 100 кг

Надорожний Вадим - 1-ше місце у вправі зі станової тяги і жиму штанги лежачи у віковій категорії 16-17 років та ваговій - до 82,5 кг

Молодці! Ми пишаємося вами та вашими спортивними досягненнями. Бажаємо подальших успіхів та перемог!