27 WPA World Powerlifting Champioship
Спортсмени котрі тренуються в E.G.O.Club - Олександр Лісовський, Віктор Блакитний та Володимир Ратушний прийняли участь у двадцять сьомому Чемпіонаті світу з пауерліфтингу 30.11-02.12.2017р., який проводився в Польщі, місто Седльце (Siedlce).

Для хлопців це був перший досвід виступу закордоном, проте дуже успішний, зважаючи що в цих змаганнях прийняли участь найсильніші спортсмени. Рівненські пауерліфтери достойно боролись за призові місця. Поспілкувались з ними про підготовку та самі змагання, далі перекажу наші розмови: Олександр Лісовський персональний тренер, МСМК, володар 11 рекордів України в становій тязі у ваговій категорії 90 та 100кг.

Олександр давно хотів прийняти участь в змаганнях закордоном, тож не упустив шанс виступити на Чемпіонаті світу в Польщі. Підготовка до виступу тривала приблизно шість місяців. Нажаль перед змаганнями Олександр застудився і зрозумів що навряд чи зможе показати очікувані результати. А розраховував він показати наступне: загальна сума ваги в триборстві – 720кг і в становій тязі більше 290кг. Тож виступивши у ваговій категорії до 100кг, з власною вагою 94,5кг показав четвертий результат в пауерліфтингу і виборов бронзу в становій тязі серед чотирнадцяти учасників. Звісно ж, як справжній спортсмен, Олександр не задоволений своїм результатом і налаштований знову прийняти участь в змаганнях такого рівня і показати результат вище 300кг в становій тязі. Віктор Блакитний персональний тренер, Майстер Спорту Міжнародного Класу 2017 року також розповів про свою підготовку:

«Вже шість років займаюсь саме цим спортом і неодноразово приймав участь у змаганнях, але у Польщі були мої перші змагання такого рівня – Чемпіонат Світу WPA! Готувався до них поетапно, у вільний від роботи час. При підготовці не останнє місце займало і збалансоване харчування, оскільки заявка на участь була подана у вагову категорію 82,5 кг. Їхав на змагання з хорошим настроєм, так як результат на тренуваннях вже був кращим за мої попередні результати. Як і кожен спортсмен я розраховував на найвищу нагороду – золото, але напередодні мого виступу температура тіла сягнула 40*, я захворів, тому срібло та бронза на той момент стали для мене найвищими нагородами! Кількість людей, що фінансово і морально підтримували мене при підготовці до змагань було не багато, та їхня підтримка була дуже вагомою для мене, за що їм всім безмежно вдячний і ціную підтримку кожного! Дякую!!!»

Володимир Ратушний готувався до виступу три роки, показав високі результати на Чемпіонаті Європи в м.Луцьк на початку 2017 року.

Прийняти участь в Чемпіонаті світу вирішив з цікавості, так би мовити спортивний інтерес відіграв в цьому рішенні свою роль. Володимир виступив в категорії до 100кг і розраховував показати норматив Майстра спорту в своїй ваговій категорії. Поставленої цілі він успішно досягнув, в жимі зробив 167.5кг виборов срібло та отримав спортивний розряд Майстер Спорту. Своїм результатом задоволений, проте не полишає тренувань і готується до наступного ЧС, адже має за мету вибороти золото та звання Чемпіона світу!

Результати змагань, протоколи за посиланням http://wpapol.powerliftingservice.com/

Не можемо не зазначити що участь в 27 Чемпіонаті світу з пауерліфтингу спортсменів з Рівного відбулась за підтримки друзів та спонсорів. Хлопці висловлюють подяку генеральному спонсору «ЗахідТрансБуд» зокрема Віктору Шакирзяну. Також підтримку надали Віктор Форменюк, родина Ухових, Віктор Форменюк, Ігор Прибиш, Олександр Остриков, Руслан Климчук, Антон Прокопенко та Олександр Бойчук.

Пишаємося досягненнями спортсменів, бажаємо успіхів на спортивній арені та міцного, олімпійського здоров’я!