Fast Fitness

У сучасному світі все максимально адаптовано для фізичного “нічогонеробіння”. Тому наше тіло не отримує необхідної кількості руху. Як наслідок - проблеми зі здоров'ям.

Для нашого тіла рух є життєвою необхідністю. Сучасна фітнес-індустрія врахувала наші з Вами потреби і запропонувала новий вид тренувань, який базується на використанні гідравлічних тренажерів. Заняття тривалістю усього 30 хвилин забезпечує повноцінне фізичне навантаження із мінімальним навантаженням на суглоби. Тобто таке тренування безпечне і для людей похилого віку. Для таких клієнтів створюються спеціальні групи з врахуванням їхніх фізичних можливостей.

Особливістю гідравлічних тренажерів є робота із опором власного тіла та прикладання зусилля в обох напрямках руху. Це дозволяє максимально ефективно та швидко підвищити м'язову силу та загальний тонус організму, позбутися зайвої ваги.

Для сучасної людини важливими є ефективність тренування, а мінімальна затрата часу робить це заняття ще більш привабливим.

І E.G.O.club не став вийнятком. Ми раді запропонувати вам новий вид занять — FastFitness — це програма занять з використанням гідравлічних тренажерів, яка максимально враховує потреби та можливості сучасної людини. Гармонійно поєднуючи безпечність для здоров'я та ефективне тренування всього тіла, система Fast Fitness забезпечує зміцнення м'язового корсету спини та опорно-рухової системи в цілому, підвищує загальний тонус організму і допомагає позбутися зайвої ваги. Клас проходить у режимі non-stop (без зупинок), що є запорукою максимально ефективного тренування. А дружня атмосфера та бадьора музика не дозволять Вам засумувати!

Запрошуємо Вас відвідати нові заняття за системою Fast Fitness! Здоров'я та наснаги Вам!

Фітнес-тренер фітнес-центру «E.G.O.club»
Коблова Олександра