З чого почати трансформацію тіла?

Без вступу скажу, що починати потрібно не трансформацію, а нове життя, і не завтра, а прямо зараз.

Більшість бажаючих змінити себе нічого не хочуть міняти в своєму житті. «Спорт – це не для мене», «Режим – це не моє», «Контролювати порції?», «Добавки – це дорого», «Протеїн? Я перекачаюсь і більше не матиму дітей!», «Не їсти цукерки кожен день? Знущаєтесь!», «І так все життя? Я краще на кефірі пару тижнів посиджу!». І ось найкраще: «Я не можу тренуватися в залі. Мені важко!».

Щоб змінити своє тіло, ви повинні бути готові робити не стільки, скільки хочеться, а стільки, скільки можете і буде потрібно.

Трансформація не повинна стати насиллям над собою.

Сильні обмеження – завжди висока ймовірність зриву. Деякі спеціально ставлять дуже жорсткі рамки, оскільки бояться зірватися.

Так, робота на кухні важче роботи в залі, але не тому що ви нібито повинні терпіти голод, а тому що потрібно контролювати те, що ви їсте, навчитися розуміти потреби свого тіла, змінити харчові звички. Це кожен день з вами, а зал – тричі чи чотири рази на тиждень.

Щоб полюбити тренування потрібно почати займатися.

Сидячи на дивані чи в офісі важко себе змусити змінити свої звички, але коли ти починає діяти і робити це систематично, то ти помічаєш, як швидко пройшов час і вже видно перші результати. І так, щоб результати були, вам потрібно буде викластись на 100% і це має бути важко, і після цього ви полюбите себе і свою справу.

У роботі над собою немає місця комплексам.

Якщо ви хочете почати схуднення чи іншу трансформацію, то залиште комплекси позаду. Зрештою, ви працюєте над найкращим проектом – власним здоров’ям, і отримуєте заслужену нагороду – красиве тіло.

Струнке підтягнуте тіло не можна купити, виграти, отримати в дар. Це завжди результат довгої роботи, яка може зайняти кілька місяців, кілька років, все життя. Пишатися треба, а не комплексувати.

Мотивуйте себе, але не впадайте в ілюзії.

Найпопулярнішим видом мотивації є чужий приклад. На чужому прикладі можна багато навчитися і уникнути помилок. Потрібно мати свій ідеал і прагнути до нього наблизитись. Розумійте, що за рельєфним тілом стоїть колосальна праця і дисципліна.

Пам’ятайте, що кубики пресу і пружна попа не вирішить усіх ваших проблем і не гарантують щасливих змін у житті. Ніхто не живе ідеальним життям. Проблеми є у кожного, просто хтось вміє акцентувати увагу на її світлих сторонах. Не потрібно думати в стилі: «Коли я схудну…», живіть зараз, отримуйте задоволення від того, що ви робите, любіть і вдосконалюйте себе. Робіть стільки, скільки буде потрібно, не дивіться по сторонам і тоді ви полюбите свій новий образ життя.

Я сподіваюся, що ця стаття допоможе вам почати свою трансформацію і допоможе не опустити руки в середині шляху.

Персональний тренер фітнес-центру E.G.O.Club
Мараховський Григорій