Багато жінок «при надії» сумніваються чи варто продовжувати вести активний спосіб життя, чи безпечно відвідувати фітнес. Якщо жінка має гарне самопочуття, немає жодних протипоказань до легких фізичних навантажень – звичайно потрібно рухатись, адже від того як ви проведете вагітність, як налаштуєтесь психологічно залежить наскільки легко пройдуть пологи.

У вас все болить і ви не можете спати, ваша спина вбиває вас і ваші стопи постійно отікають, ви страждаєте від розладів шлунково-кишечного тракту? Іншими словами - ви вагітні ☺. Ви шукаєте будь-які способи зменшити біль в спині та інші неприємні побічні ефекти вагітності. Вихід є: тренування під час вагітності дають Вам багато переваг – покращується настрій, зникають чи зменшуються симптоми вагітності (включаючи втому, запори і нудоту), а також, завдяки спеціальним фізичним навантаженням ви швидше відновитесь після пологів.

Будьте впевнені, абсолютно не важливо в якому режимі ви почали вагітність, як бджілка - в домашніх клопотах, продовжуючи працювати, чи як котик – закутавшись в ковдру на дивані, ховаючись від турбот. Завжди є причини (і шляхи) для внесення легких тренуваннь в свій щоденний графік - і якщо ви це зробите, повірте, залишитесь тільки у виграші. Фізичні вправи можуть допомогти боротися з втомою і подолати перепади настрою, випускаючи в кров ендорфіни, гормони щастя. Не знаєте з чого почати? Не має значення, оберете Ви кардіо тренування або статичні вправи (чи що-небудь між ними) - просто зробіть це! ☺.

Отже, скільки ви повинні тренуватись під час вагітності? Акушери і гінекологи рекомендують майбутній мамі приділити принаймні 30 хвилин для помірних фізичних навантажень в день, декілька раз на тиждень.

Хвилюєтесь про потенційні ризики від занять фітнесом під час вагітності? Звичайно, вагітність - це не час, щоб навчитися кататися на водних лижах або взяти участь в конкурсі верхової їзди, але ви можете насолоджуватися більшістю фітнес-заходів і отримувати заряд позитиву від активного способу життя поки чекаєте народження малюка. Насправді, більшість вправ, які ви не зможете виконати під час вагітності пов*язані виключно з великим животиком, розміром з баскетбольний м*ячик. Вам буде незручно глибоко присідати, але в и з легкістю впораєтесь з вправами на фітболі. Ще одна перевага фітнесу в тому що ви знатимете пози в яких вам найзручніше, ці знання знадобляться під час пологів.
Тому зашнуровуй кросівки і спробуй фітнес для вагітних.