Спокуса святкового столу

Новорічні та Різдвяні свята… Якої шкоди вони наносять нашій фігурі. І чи варто було ввесь цей час наполегливо тренуватись та правильно харчуватись, щоб за одну ніч набрати тижневу норму? І як би нам цього не хотілось, але ж ми не можемо, за святковим столом їсти, таку корисну вівсяну кашу чи жувати мюслі. Не засмучуйтесь є декілька моментів, які допоможуть провести свята весело та смачно, і при цьому не набрати зайвої ваги.

Вода, Вода і ще раз Вода. Вживання невеликими порціями впродовж дня дозволять Вам надовго залишитися свіжими. Вода виводить токсини із організму, допомагає краще засвоювати поживні речовини.

За день до свята, не дивлячись на клопоти та турботи, не ігноруйте звичайний денний розклад, знайдіть час для повноцінного прийому їжі. За три години до святкового столу теж потрібно поїсти. Тоді Ви точно не сядете за стіл зголоднілими і не накинетеся на частування.

Не перевантажуйте шлунок великими порціями їжі. Обмежте вживання жирної, солодкої їжі та виробів із борошна. Користуйтесь маленькими тарілками, і не кладіть все і одразу, доїжте одне , і тільки потім кладіть інше. Їжте повільно, ретельно пережовуючи їжу.

Намагайтесь менше вживати солодких алкогольних напоїв(лікери, наливки), адже цукор перетворюється на жир. Міцний ж алкоголь гальмує нервову діяльність, ми втрачаємо контроль, і починаємо їсти більше.

І звичайно не забувайте про фізичну активність. Чекаємо на Вас бадьорими та веселими у Новому році.

Персональний тренер фітнес-центру E.G.O.Club Росквас Тетяна