Що з собою потрібно мати для занять?

Спортивну форму, в першу чергу, потрібно підбирати зручну особисто для Вас, щоб не було у ній ні парко, ні зимно. Підкреслю, що у нашому клубі встановлена сучасна система кондиціонування, температура в залі комфортна і налаштована відповідно до встановлених норм.

З метою безпеки та комфорту на ногах мають бути кросівки або спортивні сандалі і ні в якому разі не можна вдягати капці — з позиції техніки безпеки це небезпечно. Якщо когось цікавить порада щодо кросівок для тренування, то раджу придбати в зал дихаючі кросівки системи “клімакул”. Якщо людина більше полюбляє бігати на доріжці, бажано мати спеціальні кросівки для бігу. Вони, як правило, є амортизуючі та з підошвою системи “Торшин”. Спортсменам, які займаються важкою атлетикою, пауерліфтингом та тим, які полюбляють працювати з важкими вагами, бажано мати спеціальне взуття. Воно допомагає утримувати стабільне положення тіла та зручне у виконанні базових вправ (присідання, станова тяга та інші).

Для тих, хто любить потренуватись та розрядитись на боксерському мішку, у нас є окремий зал. Єдине прохання: бажано мати з собою перчатки або боксерські бінти.

Щодо спортивного одягу, то можна займатися в спортивних штанах або в шортах, на верх обов'язково потрібно вдягати футболку або спортивну майку. Для розігріву можна вдягати олімпійку. Дехто, переважно це дівчата, для того щоб схуднути, надівають різні пояси, та обмотуються поліетиленовими пакетами. Хочу відразу сказати і розвіяти різні міфи з приводу такого методу схуднення. По-перше, обмотувати будь-що на верхній частині тулубу, особливо в зоні серця, небезпечно. По-друге, коли з людини починає виділятися при цьому піт, вона помилково вважає, що це спалюється жир. Нічого подібного, просто відбувається парниковий ефект — випаровування вода. Організм при цьому не проходить всього циклу у біохімічному процесі. Ви встаєте на вагу і бачите, що втратили приблизно 300 — 500 гр, але потім йдете до роздягалки, п'єте воду і ось ваша вага повернулася на місце.

Слід також зважати на те, що можливе зневоднення організму, так як жінки можуть сильно обмежувати себе у воді. З приводу використання поясів для “схуднення”, потрібно бути обережним, тому що ваша шкіра під поясом пріє і, як наслідок, можливе виникнення подразнень. Звісно, якщо вам легше усвідомлювати, що з поясом справи просуваються краще, то ви маєте на це право. Хоча, поміркуйте над цим!

На тренування з собою бажано брати рушник. Оскільки тіло під час тренування потіє, він знадобиться більше з метою гігієни. Ви зможете покласти та застелити рушником той чи інший тренажер і займатися буде приємніше. Хоча і витерти піт зі свого обличчя при інтенсивній роботі, зайвий раз не завадить.

Із собою також можна брати мінеральну або дистильовану воду. Єдине побажання: вона має бути не газована та не у скляній тарі.

Головний тренер тренажерного залу фітнес-центру “E.G.O. Club”
Олександр Фролов