Танець — частина фітнес програми

Танці можуть і обов'язково повинні стати ефективною складовою частиною Вашої фітнес-програми, щодо вдосконалення тіла. Адже він є невід'ємною частиною активного фізичного навантаження, тому що тісно переплітається з кардіозаняттями, а також іншими форматами групових тренувань.

Вибрати клас можна за власними вподобаннями та настроєм. Адже є безліч нових стилів танцювальних тренувань: запальних, енергійних, драйвових (латина, зумба, хіп-хоп), а також танців, які розвивають пластику та грацію тіла (стріп-пластика, джаз, танці на пілонах).

Кожен танець задає ритм, що є природньою властивістю тіла і людина повністю віддається рухові і саме тіло змушує нас працювати. Окрім хорошого настрою таке тренування пропрацьовує майже всі м'язи тіла, дає хороше кардіонавантаження, сприяє формуванню правильної постави, розвиває гнучкість та координацію. У танці більшість уваги приділяється ногам, але, не зважаючи на це, під час танцю доводиться постійно пам'ятати про рівну спину і підтягнутий живіт. У танці необхідно контролювати рухи і такт ніг, не опускаючи очей. Як наслідок, дуже добре розвивається увага і самоконтроль. Якщо відвідувати заняття регулярно, то помітимо поліпшення у ході і координації рухів. За умови постійних тренувань випрямляється спина, нормалізується кровообіг і зміцнюються м'язи тіла.

Танцювальні рухи приносять велику користь для формування внутрішньої свободи та фізичного розвитку людини. Якщо у вас не має хорошої фізичної підготовки, танці не зажадають від вас дива з першого заняття. Спочатку вони тільки адаптують організм до незначних навантажень, привчать м'язи до регулярної роботи, прискорять обмін речовин, допоможуть виробити схему дихання. Після адаптації організм готовий до великих навантажень та витривалості, ви не будете відчувати ту втому, якої закінчувалися перші заняття. Поступово танці виводять ваш організм до виключного тілесного і духовного вдосконалення. У цьому і полягає основна користь танців.

Таким чином, заняття танцями ефективним чином зміцнюють дихальну і нервову систему, вестибулярний апарат, виправляють неправильну поставу людини.

З допомогою танцю ви вдосконалите не лише тіло, а й душу!

Фітнес-тренер фітнес-центру E.G.O.Club
Пелешок Олександра