Pole Kids – новий фітнес тренд для дітей

Новий фітнес тренд для дітей – Pole Kids, тема яку ми розглянемо нижче і розвіємо хибні думки, щодо цього спортивного напрямку. Чи варто займатися танцем на пілоні дитині і чи етично дорослому віддавати своє чадо в подібну секцію?

Аналізуючи різні погляди і більш детально ознайомлюючись з специфікою заняття, можна сказати наступне. Pole Dance для дітей вже не перший рік користується надзвичайною популярністю у світі і є досить ефективним стартом для фізичного розвитку дитини.

Фітнес–центр E.G.O.Club пропонує Вам спробувати дійсно новий напрямок в фітнесі. До Вашої уваги унікальна програма для дітей: акробатика на пілоні або Pole Kids.

Програма навчання Pole Kids (дитяча акробатика) підібрана саме під дитячу категорію, з урахуванням всіх вікових особливостей, будови тіла та кістково-м’язового апарату. Гімнастика на пілоні для дітей дозволить Вашій малечі гармонійно та різносторонньо розвиватися, шляхом об’єднання фізичного і естетичного виховання.

Головна задача – це пропаганда культури та здорового способу життя. Ми хочемо допомогти Вашій дитині вирости здоровою і сильною особистістю. Крім того, ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного маленького спортсмена. На заняттях особлива увага приділяється гнучкості, що дозволить розвиватися комплексно.

Заняття Pole Kids для дітей дозволить:

  • розвинути силу та витривалість;
  • фізичний розвиток, який допоможе укріпити опорно – руховий апарат;
  • швидкість реакції;
  • розвиток всіх груп м’язів;
  • швидкість мислення;
  • дихальну систему;
  • пластику та гнучкість;
  • у дитини сформується уява про поняття здорового способу життя;

Ваша дитина буде мати можливість проводити вільний час з користю для фізичного і психічного здоров’я в компанії ровесників.

Здоров’я дитини на першому місці, а більш цікавого та ефективного заняття як Pole Kids у фітнес-центрі E.G.O.Club не варто й шукати. Позитивні емоції, робота в команді, акробатичні елементи та силова витривалість дозволить дитині рости впевненою особистістю і пізнавати себе!

Тренер з Pole Kids
Мельничук Світлана