Досконалість стає ближче з фітнес-центром E.G.O.Club

Понад три роки фітнес-центр E.G.O.Club радо зустрічає всіх прихильників спорту та здорового способу життя. Тут раді кожному: як початківцям так і активним клієнтам. В нашому клубі створені прекрасні умови для ефективних тренувань, релаксу та душевної рівноваги. Завжди панує настільки дружня атмосфера, що нелегкі і виснажливі навантаження відразу відходять на другий план. Професійний підхід персоналу та індивідуальні програми нікого не залишать осторонь.

Головною мотивацією колективу клубу, для удосконалення своєї роботи, є люди, які за допомогою постійних тренувань виховують впевненість в собі. Для них фітнес став невід’ємною частиною свого життя, а здоров’я на першому місці.

За цей рік тренери фітнес-центру E.G.O.Club відвідали різноманітні семінари та конвенції для підвищення кваліфікації, вчилися у світових спеціалістів фітнесу новим методам викладання. Такі майтер класи як: Pole Dance, YOGA, FUNCTIONAL, STEP, а також тренінги «Персональний тренер в тренажерному залі». Безцінна інформація, цікаві елементи та новітні силові програми використовуються для роботи, щоб задовольнити потреби і бажання самих вибагливих клієнтів. Тому кожен може знайти собі заняття на власний смак та рівнь підготовки.

Фітнес-центр E.G.O.Club постійно урізноманітнює свою роботу, аби здивувати, розважити та зацікавити своїх відвідувачів. Регулярно проводяться естафети, майстер класи та різні заходи за для того, щоб кожен відчув себе частинкою великої сім'ї. І все це ми робимо заради Вас, тому що саме Ви є нашим натхненням!

Та у новому році ми не збираємося зупинятися на досягнутому, маємо ще багато цікавих ідей та задумів, чекайте більше приємних сюрпризів та несподіванок.

Однією з найважливіших нагород працівників фітнес-центру E.G.O.Club є щасливі обличчя людей, які з нашою допомогою досягли бажаних результатів, знайшли вірних друзів за інтересами та працюють над собою у нашій компанії.

Будьте завжди бадьорими, веселими та стрункими. Ставте перед собою цілі і обов’язково досягайте їх, адже спортивний дух сильної та витривалої людини присутній у кожному із нас. Досконалість стає ближче з фітнес-центром E.G.O.Club.

Менеджер фітнес-центру E.G.O.Club
Гордійчук Віталій