Fast Fitness - новинка від тренерів E.G.O. club

"E.G.O. club" – це фітнес-клуб європейського рівня. Кваліфікований персонал піклується про кожного члена клубу, підбирає індивідуальні програми, допомагає досягнути бажаного результату і підтримувати форму. Крім фізичних вправ і занять в "E.G.O. club" кожен клієнт отримає новий заряд енергії, впевненість у своїх силах і душевний спокій. Окрім того, у закладі працює сауна та масажний кабінет, які допомагають розслабитися та на декілька хвилин відволіктися від буденних турбот.

Нещодавно тренери "E.G.O. club" розробили новий вид занять – Fast Fitness. За їхніми словами, це програма занять з використанням гідравлічних тренажерів, яка максимально враховує потреби та можливості сучасної людини.

– Гармонійно поєднуючи безпечність для здоров'я та ефективне тренування всього тіла, система Fast Fitness забезпечує зміцнення м'язового корсету спини та опорно-рухової системи в цілому, підвищує загальний тонус організму та допомагає позбутися зайвої ваги, – розповідає фітнес-тренер "E.G.O. club" Олександра Коблова. – Клас проходить у режимі non-stop, що є запорукою максимально ефективного тренування. А дружня атмосфера та драйвова музика не дозволять нікому сумувати!

Варто також зазначити, що тренування відбувається упродовж 30 хвилин із залученням гідравлічних тренажерів. А їхньою особливістю є робота із опором власного тіла та прикладання зусилля в обох напрямках руху. Це дозволяє максимально ефективно та швидко підвищити м'язову силу та загальний тонус організму.

Займатися можуть жінки різного рівня підготовки, адже обладнання працює на принципі гідравлічного супротиву. За словами тренерів, тренажери були створені з урахуванням всіх фізіологічних особливостей жіночого організму та спрямовані на корекцію фігури, а не "накачку" м'язів.

На одне із таких занять завітала і кореспондент сайту "ВСЕ". Зацікавило, що під час занять упродовж усього 30 хвилин у день загальні вправи Fast Fitness допомагають досягнути привабливих форм та допомагають залишатися у тонусі. Справді, якщо маєш мало вільного часу, але бажаєш гарно виглядати, Fast Fitness від "E.G.O. club" – це те, що потрібно!

Кореспонденти сайту чесних новин "ВСЕ"