Дитяча хореографія

Фітнес для дітей - це набір різних вправ, які поєднують у собі елементи гімнастики, хореографії, аеробіки, які включають різні стилі та напрямки. Особливість дитячого фітнесу в тому, що він допомагає розвивати у дитини гнучкість, силу, витривалість, координацію і відчуття ритму. Заняття фітнесом зміцнюють і розвивають різні м'язи, включаючи спину, що позитивно відбивається на поставі дитини. Заняття фітнесом, на відміну від певних видів спорту, менш травматичні. Навантаження під час таких занять обмежені, відповідно ймовірність травми мінімальна. До того ж вони більш цікаві малюкам, оскільки кожне заняття несе в собі елементи гри. Важливо й те, що заняття фітнесом для дітей різноманітні, що є певним стимулом для занять.

Заняття фітнесом для дітей у фітнес-центрі E.G.O club поділяються на три частини.

В першу чергу, це розминка: розігрів ступнів, рук, корпуса, ходьба на місці, присідання.

Основна частина складається з танцювальних та акробатичних вправ.

-Чому саме танцювальних, адже це фітнес!? - запитаєте ви. Ось відповідь на це запитання. Танці сприяють збалансованому розвитку тіла дитини, покращують обмінні процеси, знімають стрес і підвищують витривалість. Під час танцю навантаження на всі групи м'язів збалансована, що знижує ризик виникнення перевантажень.У танці дитина почувається розкутою. Сором'язливість, незграбність і похмурість зникають у дітей вже після кількох занять. У малюка поліпшується координація рухів, удосконалюються пропорції тіла, формується гарна постава і розвивається гнучкість..

Ігрова частина. Це можуть бути різні змагання між командами, ігри на логіку та координацію в просторі.

На заняттях діти вчаться спілкуватися і взаємодіяти з однолітками. А це є дуже важливим у формуванні характеру дитини. Розвивається музикальність і відчуття ритму. Малюки вчаться виражати свої емоції, розвивають фантазію, розкривають свій характер та індивідуальність. Всі ці необхідні для себе якості ваші дітлахи зможуть реалізувати на дитячих заняттях у фітнес-центрі E.G.O club !!!

Тренер з дитячого фітнесу фітнес–центру «E.G.O.club»
Михальчук Юліанна