Сім найрозповсюдженіших помилок під час тренування


Сьогодні хочеться поговорити про те, що так часто чують тренери фітнес-центрів від кліентів, які займаються самостійно: “Чому в мене немае досить хороших результатів, адже я вже стільки часу займаюсь?”

Щоб допомогти в цьому питанні, наведемо ряд таких росповсюдженних помилок, які, як правило, стають на заваді досягненню хороших результатів.

1. Немає достатньо сильної мотивації.

Повірте, що думка “хотілося б мати гарні кубіки на пресі та добре підкачене тіло” – це ще далеко не все. Такі думки легко розвіюються, як тільки людина зтикається з першими труднощами у залі. Бажання має бути по-справжньому сильним, незважаючи ні на які труднощі. Ви маєте не просто хотіти бути, а уявляти себе таким, яким ви хочете стати і йти до своєї цілі за будь-яких умов.

2. Немає грамотно складеної програми.

До будь-якої серьозної справи треба підходити грамотно, з розумом та з добре складеним планом. А чимало людей, приходячи до тренажерного залу, не мають уявлення, як потрібно правильно займатись та що за чим слід робити. Такі люди, як правило, ходять від одного тренажера до другого без будь-якої послідовності, працюючи на них без правильного дозування. І хоча завжди можна підійти до чергового інструктора, який залюбки допоможе Вам, люди іноді соромляться зайвий раз запитати. Та, навіть, якщо ви більше ніж впевнені у правильності своїх дій, краще ще раз пересвідчитись, проконсультувавшись із тренером.

3. Незвертання до кваліфікованих специалістів.

І хоча у попередньому пункті вже обговорювалося це, та все ж акцентуємо Вашу увагу на тому, що індивідуально підібрану програму, яка враховує ціль, стан здоров`я, дозування та Ваші особливості, може скласти лише кваліфікований тренер. Також він зможе надати Вам загальні поради щодо правильного харчування.

4. Недостатня інтенсивність тренування.

Залежно від цілі занять встановлюється і їхня інтенсивність, яка є одним із основних факторів тренування. Недостатня інтенсивність занять з використанням великих пауз відпочинку між робочими підходами суттєво погіршує результативність.

5. Немає запасного плану.

Коли у тренажерному залі займається багато народу, зазвичай, ходові тренажери зайняті. У такій ситуації, щоб уникнути простою, потрібно швидко зорієнтуватись та знайти правильну заміну тій вправі, яку ви збиралися робити.

6. Неправильна робота на кардіотренажерах.

Деякі люди полюбляють переоцінювати або недооцінювати значущість кардіотренажерів. При цьому вони встановлюють неправильне дозування, що значно віддаляє їх від досягнення мети.

7. Немає правильної концентрації на робочих м`язах.

Люди, як правило, недооцінюють роботу в тренажерному залі з максимальною амплітудою та максимальною концентрацією на робочих м`язах, що насправді робить навантаження більш повноцінним.

Сподіваюсь, що у майбутньому Ви врахуєте ці помилки та зможете грамотно тренуватися в залі, що обов`язково приведе Вас до досягнення Ваших мрій!

Головний тренер фітнес-центру E.G.O.Club
Олександр Фролов