Найпоширеніші помилки жінок під час тренування у тренажерному залі


Щоденні повторення одного і того ж тренування

Коли м'язи втомлюються, їм потрібен час для відпочинку і відновлення. Лише займаючись певний час, ми можемо це відчути. Тренуючись щодня, ви не даєте м'язам часу для відновлення і, отже, їхня сила також не може збільшуватись. Дуже важливо давати кожній групі м'язів відпочивати принаймі 48 годин. Ми рекомендували б тренувати кожну групу м'язів не частіше 1 разу на тиждень за умови роздільної системи тренування.

Страх перед гантелями

Багато жінок досі дотримуються застарілого думки, що вони стануть занадто «великими», якщо будуть піднімати велику вагу у залі. У вашому тілі не відбудеться яких-небудь значних змін у результаті одних лише кардіотренувань. Звичайно, ви можете «спалити» жирову тканину, але що ж виявиться під нею? Відповідь може стати не дуже привабливою.

Саме силові тренування допомагають жінці схуднути і набути привабливого вигляду. Не кажучи вже про те, що чим більше м'язової маси, тим більше калорій спалюється, навіть під час відпочинку. Ви зможете «безкарно» споживати набагато більше калорій, якщо будете ретельно працювати з правильно вибраним обтяженнями. Вас приємно здивують результати!

Пити чи не пити воду?

Чому пити воду настільки важливо? Під час тренування ми потіємо і втрачаємо багато рідини. Якщо її не заповнювати, ви втомитеся завчасно. Крім того, вода вимиває токсини, допомагає зберегти суглоби здоровими. запобігає запамороченню і непритомності, прискорює метаболізм, знімає втому. Звичайно, обов’язково слід враховувати індивідуальні потреби організму.

Кардіо, кардіо і ще раз кардіо

Ви як і раніше думаєте, що маєте потребу у надмірних кардіотренуваннях, щоб залишатися у формі? Подумайте над цим: надмірні кардіонавантаження збільшують рівень кортизолу в організмі. Це призводить до руйнування м'язової тканини. Чим менше м'язова маса, тим повільніший ваш метаболізм. Звичайно, кожен організм індивідуальний, тому доведеться провести невелике "дослідження", щоб дізнатися, який рівень кардіонавантажень підходить саме для вас.

Спроба зменшити талію, перевантажуючи черевний прес

Так багато людей досі вірить, що вони можуть зменшити талію, надмірно навантажуючи черевний прес Неможливо зменшити шар жиру на животі, тренуючи абдомінальні м'язи (прес). Ви можете створити ілюзію більш плоского живота, оскільки розташований всередині м'яз набирає форму, але вам не вдасться зменшити об’єму за допомогою скручувань.

Щоб зменшити прошарок жирової тканини на животі, вам слід дотримуватися здорової дієти і займатися кардіотренуваннями. Тренінг преса максимум 2-3 рази на тиждень допоможе досягти вам бажаного результату.

Не треба боятися пітніти

Виділення поту - природний здоровий процес. Не турбуйтеся про макіяж очей. І взагалі не варто його наносити перед тренуванням.


Отже, дорогі дівчата та жінки! Сподіваюся, що дана ​​інформація буде вам корисною. Нюансів багато, ми намагалися висвітлити тут найважливіші.

Лише систематичний чітко продуманий тренініг принесе бажані результати. Тому завжди потрібно наперед планувати тренування, враховуючи особливості саме Вашого тіла. Звичайно ж, межі досконалості немає, але прагнути до неї завжди варто!

Великих успіхів вам!

Персональний тренер фітнес-центру E.G.O.Club
Вернюк Марія