Дитячий фітнес

Сьогодні кожна мама мріє бачити свою дитину освіченою, розумною та успішною. Тому ми намагаємся, щоб наші діти відвідували найкращий садок чи школу, навчалися у хорошого вчителя. Ми поспішаємо записати дітей у гуртки з малювання, вишивання, англійської мови і навіть бісероплетіння. І так часто багато батьків забувають, що головна складова успішного гармонійного розвитку – це здоров’я їхньої дитини. Адже розумова діяльність, непідкріплена достатньою фізичною активністю, рідко йде малюкам на користь. Дитячий фітнес, що стрінко розвивається сьогодні, покликаний вирішити цю проблему.

На думку багатьох педагогів та батьків, дитячий фітнес – це примха, розвага для дитини, яка коштує чималих грошей та доступна тільки забеспеченим сім'ям. І немає необхідності водити дитину спеціально для того, щоб з нею займались, та ще й платити за це гроші, адже спортивних занять у дитячому садку та школі цілком достатньо. Але така думка є хибною. Придбаний абонемент для відвідування групи дитячого фітнесу сьогодні цілком доступний для сім'ї з середнім достатком, а користь від цього неоціненна.

Дитячий фітнес зовсім відрізняється від дорослого. По-перше,44 це абсолютно інший психологічний підхід: всі заняття проводяться у цікавій ігровій формі. По-друге, всі вправи та навантаження дозовані та адаптовані відповідно віку дитини. Заняття триває стільки ж, скільки заняття з фізкультури в дитсадку або школі, але скільки всього цікавого, корисного та веселого встигають зробити діти за такий невеликий термін!

Дитячий фітнес включає в себе елементи класичної, сучасної хореографії, аеробіки, гімнастики; профілактику пласкостопості та остеохондрозу. Спеціально підібрані вправи позитивно впливають на розвиток координації, ритміки, зміцнення постави. Заняття фітнесом у групі розвивають особистість дитини, дисциплінують і додають впевненості. Спілкуючись між собою, діти починають краще розмовляти, стають комунікабельними. Займаючись фітнесом, діти отримують користь та водночас радість і задоволення від вправ, музики та гри.

Дитячий фітнес передбачає індивідуальний підхід до кожної дитини. Але найголовнішим є те, що він виховує у вашій дитині любов до спорту та здорового способу життя!

Тренер програм дитячого фітнесу фітнес–центру «E.G.O.club»
Мотлюк Аліна