Фотогалерея

157 фото

6 років E.G.O.Club

19 травня фітнес-центр E.G.O.Club зустрічав гостей на святкуванні шостої річниці. Ми підготували для наших відвідувачів шоу-програму з виступами від тренерів та інструкторів клубу, конкурси та розваги для клієнтів. По завершенню розважальної частини святкування ми пригощали всіх присутніх тортиком та відкоркували е одну пляшку шампанського на честь свята!Колектив вдячний всім хто відвідав лекції, майстер-класи та святкування приурочені до дня народження клубу!
25 фото

Тиждень відкритих дверей

До святкування річниці клубу 19травня, ми підготували та провели безкоштовні майстер-класи та лекції для всіх бажаючих. Тиждень відкритих дверей пройшов з 15 по 19 травня. Дякуємо всім хто приєднався та підтримав нас! :)
93 фото

Кіновечірка 2016

Ось і пройшов ще один рік нашого спортивного життя. Як завжди, він відрізнявся Вашою активністю та позитивом. Дякуємо всім нашим відвідувачам за енергію, якою Ви нас заряджаєте, за ідеї та посмішки, які дають нам поштовх до нових, спільних та цікавих результатів.
19 фото

Осінній Fitness-Марафон

У суботу, 29 жовтня у фітнес-центрі E.G.O.Club відбувся Осінній Fitness-Марафон. Естафета складалася із сетів по 20 хв. кожен. Були проведені такі заняття: TRX, Fast Fitness, TBW, Step, Zumba, Belly Dance, Stretching. Як і очікувалося, марафон був динамічним та видовищним, незважаючи на високий рівень навантаження. Усі учасники отримали грамоти та призи. Майже три години фітнесу та танців – саме таким став вихідний день для тих, хто відвідав у суботу фітнес-центр E.G.O.Club.
104 фото

Cвято спорту

25 вересня в ТРЦ Екватор відбулося свято спорту, де EGO Club був головним партнером
23 фото

POLE DANCE на природі

84 фото

Нам 5 років!

20 травня 2016 року фітнес-центр E.G.O.Club у колі друзів святкував свій 5-й День народження!
13 фото

«Станова тяга однією рукою»

У рамках святкування 5 річниці фітнес-центру «EGO Club» 19 травня проходили змагання «Станова тяга однією рукою». У ваговій категорії до 75 кілограм відзначився Ухов Сергій, у ваговій категорії 90+ трійка переможців: 1 місце – Баранович Андрій, 2 місце – Ратушний Володимир, 3 місце – Бородавко Ігор.
12 фото

Змагання з армреслінгу

У рамках святкування 5 річниці фітнес-центру «EGO Club» 18 травня проходили змагання з армреслінгу. Трійка переможців: 1 місце – Яремчук Дмитро, 2 місце – Сиротинський Віктор, 3 місце – Омельчук Василь.
15 фото

Майстер-клас парний Stretch

У рамках святкування 5 річниці фітнес-центру «EGO Club» 17 травня проходив майстер-клас парний Stretch. Тренери Таня та Юліанна.
11 фото

Майстер-клас Aerostep

У рамках святкування 5 річниці фітнес-центру «EGO Club» 17 травня проходив майстер-клас Aerostep. Тренер Вікторія.
13 фото

Майстер-клас для діток 3-5 років

У рамках святкування 5 річниці фітнес-центру «EGO Club» 16 травня проходив майстер-клас для діток 3-5 років. Тренер Юліанна.
13 фото

Вело вихідний разом з E.G.O.Club

13 фото

"Весняний фітнес-марафон"

Лекція "Здорове харчування: модна тенденція чи необхідність?"
18 фото

Майстер клас із Pole Exotic та Strip пластики

Фото за 2016201520142013 ... 2011 роки