Фотоальбоми 2014 року

Відео

Новорічний спортивний вечір 2014

Відеозапис

99 фото

Новорічний спортивний вечір

23 грудня 2014 року фітнес-центр E.G.O.Club радо зустрічав клієнтів та гостей свята на Новорічному спортивному вечорі. Ведучим заходу був комедійний персонаж Рафік, який розважав глядачів, між показовими виступами тренерів клубу, естафетами та конкурсами. Дід Мороз зі Снігуркою на власному прикладі продемонстрували, як заняття спортом підіймають настрій та тонус вашого тіла! Дякуємо, всім хто розділив цей вечір з нами, шукайте себе на фото!

24 фото

Підготовка маленьких участників до конкурсу «Міні Міс та Міні Містер Рівненщини 2014 року»

34 фото

Fast Fitness

Гармонійно поєднуючи безпечність для здоров'я та ефективне тренування всього тіла, система Fast Fitness забезпечує зміцнення м'язового корсету спини та опорно-рухової системи в цілому, підвищує загальний тонус організму та допомагає позбутися зайвої ваги. Клас проходить у режимі non-stop, що є запорукою максимального результату. А дружня атмосфера та драйвова музика не дозволять нікому сумувати!

14 фото

Відкритий Осінній Фітнес-марафон

У суботу, 25 жовтня у фітнес-центрі E.G.O.Club відбувся Осінній Fitness-Марафон, де змагалися дві команди учасників. Естафета складалася із семи сетів по 20 хв. кожен. Були проведені такі заняття: Step, Insanity, Fast Fitness, Jazz Sexy, Wellness, Latina Hot, Yoga. Як і очікувалося, марафон був динамічним та видовищним, незважаючи на високий рівень навантаження. Усі учасники отримали грамоти та призи, а у витривалості та активності відзначилися: Ковальчук Оксана, Бондар Катерина та Рибчинська Олена, які були нагороджені клубними картками. Майже три години фітнесу та танців – саме таким став вихідний день для тих, хто відвідав у суботу фітнес-центр E.G.O.Club.

39 фото

Майстер клас з САЛЬСИ ТА БАЧАТИ

18 жовтня 2014 у фітнес-центрі E.G.O.Club відбувся майстер клас з САЛЬСИ ТА БАЧАТИ BAILANDO SI. Учасники даного заходу отримали багато нових знань, море позитивних вражень та гарно провели час. Саме в цей час наш клуб святкував День народження свого президента, інструктори міжнародного класу Reinaldo Pauel та Юлія Ганочка привітали іменинника зі святом та побажали юнацького запалу та нових звершень!

22 фото

Конвенція NIKE

13-14 вересня в київському клубі здорових задоволень «5 Елемент» пройшла щорічна фітнес-конвенція Nike, яка відзначила цього року свій ювілей - 15 років. На ній були присутні тренери фітнес-центру E.G.O. Club: Коблова Олександра, Росквас Тетяна та Міськова Вікторія, які повернулися в Рівне з новими силами та цікавими ідеями!

16 фото

Дитячий фітнес в E.G.O.Club

Діти навчаються активно виражати свою індивідуальність у рухах,вивчають ази класичної і сучасної хореографії, розвивають координацію свого тіла і почуття балансу.

44 фото

Carpathian Yoga Fest

10 - 15 червня 2014 року в екологічно чистому регіоні України - перлині Карпат Буковелі, відбувся фестиваль з йоги, на якому побувала тренер фітнес центру Е.G.O.Club Лариса Вавровська. Широкі можливості спілкування з однодумцями і знайомства з відомим майстрами практики йоги, такими як Анатолій Зенченко (Київ), Ілля Журавльов (Москва), Юрій і Наталя Швець (Одеса), Юрій і Наталя Сулик (Івано-Франківськ), Андрій Дихух (Київ). Надихаючі майстер-класи від видатних фахівців, заняття, які поліпшують здоров'я і самопочуття, поєднання активного відпочинку на природі зі спокійним спогляданням мальовничих гірських краєвидів - це відмінна можливість познайомитися з різними техніками йоги ближче.

18 фото

Спортивні вихідні!!!

7-8/06/2014

59 фото

Першість міста Рівне з класичного жиму лежачи

16/05/2014

35 фото

Весняний майстер-клас з Pole Dance

22/05/2014

17 фото

3 роки фітнес-центру E.G.O.Club

21/05/2014

22 фото

Підготовка дівчат до Рівненського обласного конкурсу краси «Міс Рівненщина - 2014»

08/04/2014

27 фото

Відкритий чемпіонат Рівненської області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи

03/03/2014

50 фото

Закохані спортивні пари E.G.O.Club

14/02/2014

Фото за 2016201520142013 ... 2011 роки